DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Ezel: 135. a 136. epizóda

31. 07 2014 01:00 | Alexandra Stahlová
Ezel: 135. a 136. epizóda
Ezel: 135. a 136. epizóda

Ak ich plán na zničenie Kenana vyjde, sľubuje Ezel Eyşan život vo dvojici, po ktorom obaja tak zúfalo túžia...

Haluk Bilginer) nedokáže myslieť na nič iné, len na svoj vysnívaný budúci život s milovanou Eyşan (Cansu Dere), ktorá konečne súhlasila, že sa stane jeho ženou... A, samozrejme, aj s jej synčekom Canom (Utku Barış Serma). Do reality ho preto mimoriadne tvrdo opäť vtiahne Cengiza (Yiğit Özşener) nečakaná návšteva a ešte nečakanejšia novinka, ktorú mu prináša – šokujúcu správu o Temmuzovej (Rıza Kocaoğlu) smrti! Tým si Cengiz naoko splní svoju povinnosť a... A ponáhľa sa do starej autoopravovne na stretnutie s Alim (Barış Falay) a Ezelom (Kenan İmirzalıoğlu) – dúfajúc, že zo zmeny strany vyťaží. Ibaže také ľahké to rozhodne nebude. Vlastne... Možno bude rád, že je rád, ak stretnutie so svojimi niekdajšími priateľmi vôbec prežije! Minimálne jednu vec, ktorá mu je riadne proti srsti, bude musieť voľky-nevoľky urobiť, ak len nechce, aby ho Ali na mieste zastrelil – napísať Canovi list, v ktorom mu ozrejmí celú pravdu! Pravdu o tom, kto je jeho skutočný otec a čo urobil Ömerovi (İsmail Filiz)!

Novú nádej do Ezelových žíl vleje, keď mu Bade (Berrak Tüzünataç) dá ešte jednu šancu presvedčiť ju, že spolu majú šancu byť šťastní – poslednú... Ktovie, možno aj preto sa o niečo neskôr stretne s Kenanom, aby sa konečne porozprávali o tom, čo ich spája a dohodli sa na prímerí. Teda... To si Kenan myslí, bohorovne presvedčený o tom, že je to ako vždy on, kto má navrch. Čaká ho však malé prekvapenie, pretože Ezel ho vyhľadal len preto, aby mu povedal kedy a ako zomrie! No i Kenan má prekvapenie pre Ezela, nie nepodobné tomu jeho – varuje ho, že pozná dosť zúfalých ľudí ktorí nemajú žiadnu budúcnosť, ani čo stratiť, ktorí mu veľmi radi vyhovejú a... Znesú ho zo sveta!

No krátko nato Kenana jeho arogantnosť prejde a na jej miesto nastúpi nefalšovaný strach. Pochopí totiž, že Ezel má pravdu – že kým on môže zaplatiť hoc aj tisícke chlapov, aby ho zabili, Ezelovi stačí jeden jediný v jeho dome, ktorý mu vrazí nôž do chrbta! No a ktovie, ako by sa asi cítil, ak by vedel, že tým niekým môže byť jediný človek, na ktorom mu na svete skutočne záleží. Eyşan. Eyşan, ktorá napriek všetkému stále miluje jediného muža. Muža, ktorého vždy milovala a nikdy neprestala. Ezela. Ezela, ktorý nikdy neprestal milovať ju a ktorý, ak sa to všetko podarí tak, ako chce, jej sľubuje život vo dvojici, po ktorom obaja tak zúfalo túžia...

Lenže aj to je, ako v poslednom čase mnohé v Ezelovom živote, lož. Pretože v skutočnosti plánuje po zničení Kenan začať nový život s Bade a na Eyşan a celý svoj predošlý život jednoducho zabudnúť, akoby sa nič z neho nikdy nestalo. No ešte predtým... Musia Ezel, Ali a Cengiz spáchať dokonalý zločin. No nanešťastie sa zdá že ani tentoraz nič nevyjde tak, ako si to priatelia naplánovali, že opäť niekto z nich zradí a niekto.. Zomrie! A že triumfovať bude znova ten, čo si to najmenej zaslúži. Lenže, hádam už po stý raz – zdanie niekedy, vlastne dosť často, klame! A tak vo chvíli, keď je Kenan dokonale šťastný a Eyşan sa stane jeho ženou... Sa všetko jeho šťastie, celý jeho život, zosype ako domček z karát. A krátko nato, presne ako mu Ezel prorokoval, jeho život ukončí guľka, aj keď jeho „samovražda“ e všetko možné, len nie dobrovoľná! Istá časť príbehu, veľká časť, sa tým nadobro uzatvára. No iná ostáva stále ešte otvorená, rozboľavená a neistá – tá časť s Ezelom a Eyşan. Pretože šťastný koniec, a to si bolestne uvedomuje aj nešťastná Bade, čaká Ezela jedine vtedy, ak konečne prestane popierať svoje city a sny. Ak pochopí, že sa nemá za čo hanbiť a... Konečne bude s Eyşan.

Sledujte vo štvrtok, 31. júla, o 23.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Oheň v srdci - v piatok, 21. februára, o 20.30!
Sledujte celé epizody na